Кіберграмотний чи кіберпотерпілий? Вибір за тобою

Контент

З банківської картки уже зникали кошти? Аккаунт друга зламали і тебе ошукали від його імені? Не впевнений у безпеці даних на власних гаджетах? Чув про фішинг, але не розумієш, як його уникнути? Боїшся, що одного дня можеш стати ключиком до важливих корпоративних даних? Давно хотів прокачати себе і свою команду?

Не питання! Ми розкажемо, як захистити свій телефон, ноут, навіть маршрутизатор WI-FІ та інші пристрої. Наші фахівці знають все про налаштування конфіденційності у соцмережах та браузерах, тому покажуть, як убезпечити усі ці доступи. Ми розкладемо по поличках усі популярні схеми кібершахрайств спеціально для тебе. Після наших тренінгів нарешті спатимеш спокійно!

Спікери

директор Центру, голова громадської організації «Синергія аналітиків України», PhD із соціальних комунікацій, медіаексперт Анастасія Кондрико та провідний кібераналітик, юрист з міжнародного права Анастасія Нечипоренко.

Умови проведення

Умови проведення та вартість тренінгів обговорюються в індивідуальному порядку з урахуванням пріоритетів і пропозицій клієнта.

Підхід до організації кожного такого навчального заходу носить індивідуальний характер, але переслідує глобальну мету – поділитися практичним досвідом, сприяти захисту українців від кібернебезпек і медіаризиків.

Звертаємо увагу, що представники компанії готові долучатися до Ваших ініціатив і брати участь у конференц-заходах.

Замовити

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Оставить комментарий