Техніка OSINT: знайти усе за пару кліків

Контент

Google знає все? Старий добрий браузер – твій ліпший друг? Видалений Інтернет-контент відновити не можливо? Цифрові сліди – то не про тебе? Реєстри бувають лише закриті? Якщо хоча б на одне питання ти відповів «так», то тобі просто необхідно прокачатися!

OSINT збереже твій час, нерви та кошти. Пошук стане ефективним та миттєвим. Відкриті реєстри і бюджетні Telegram-боти полегшать твої завдання у рази. Твій арсенал розслідувача стане багатшим на десятки безкоштовних інструментів. Не віриш? А ти перевір! Скористайся можливістю всього за кілька годин перетворитися зі звичайного аматора на обізнаного OSINTера.

Спікери

директор Центру, голова громадської організації «Синергія аналітиків України», PhD із соціальних комунікацій, медіаексперт Анастасія Кондрико та провідний кібераналітик, юрист з міжнародного права Анастасія Нечипоренко.

Умови проведення

Умови проведення та вартість тренінгів обговорюються в індивідуальному порядку з урахуванням пріоритетів і пропозицій клієнта.

Підхід до організації кожного такого навчального заходу носить індивідуальний характер, але переслідує глобальну мету – поділитися практичним досвідом та сприяти захисту українців від кібернебезпек та медіаризиків.

Звертаємо увагу, що представники компанії готові долучатися до Ваших ініціатив та брати участь у конференц-заходах.

Замовити

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Оставить комментарий