Віртуальні активи: поняття, процеси, платформи

Контент

Нефіатні гроші, майнінг, NFT-квитки, хеші, блокчейн… Ці слова, як і багато іншої криптолексики, останніми роками все частіше чутно звідусіль. Bitcoin-конференції і NFT-заходи регулярно відбуваються у всіх великих містах України. Хтось займається майнінгом, хтось трейдить, а ти? Досі не розбираєшся у криптовалютах? Відчуваєш себе інопланетянином чи первісною людиною?

Не засмучуйся! Ми готові озброїти тебе необхідними знаннями про крипту, розказати про основних гравців крипторинку та ринкові процеси, типи криптогаманців, ризики та засоби криптогігієни. Усього за кілька годин ти дізнаєшся про криптосферу те, чого ще немає у підручниках. Зацікавився? Зв’яжись з ними для отримання детальнішої інформації. Ми поруч!

Спікери

директор Центру, голова громадської організації «Синергія аналітиків України», PhD із соціальних комунікацій, медіаексперт Анастасія Кондрико та провідний кібераналітик, юрист з міжнародного права Анастасія Нечипоренко.

Умови проведення

Умови проведення та вартість тренінгів обговорюються в індивідуальному порядку з урахуванням пріоритетів і пропозицій клієнта.

Підхід до організації кожного такого навчального заходу носить індивідуальний характер, але переслідує глобальну мету – поділитися практичним досвідом, сприяти захисту українців від кібернебезпек і медіаризиків.

Звертаємо увагу, що представники компанії готові долучатися до Ваших ініціатив і брати участь у конференц-заходах.

Замовити

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Оставить комментарий